Kontakt

Web: www.alarmgsm.cz
E-mail: alarmgsm@volny.cz
Mobil: +420 776 165 945

Mé jméno je Antonín Krch a v oblasti vývoje elektroniky pracuji už téměř 20 let. Popisované zařízení jsem původně (rok 2005) vymýšlel pro svoji vlastní potřebu, k zabezpečení svého auta. Všechny součástky i mechanická řešení jsem volil s ohledem na co nejnižší cenu při zachování potřebných parametrů (teplotní a mechanická odolnost ap.). Zapojení jsem navrhl tak, aby nevhodná manipulace (špatné připojení čidla, záměna konektorů atd.) nezničila použité součástky. Snažil jsem se o vyvinutí jednoduchého, levného, snadno nastavitelného a spolehlivého zařízení, které plní základní funkci - informovat o narušení hlídaného objektu.
Zkušenosti získané v provozu jsem pak promítl do dalších verzí SW i HW. Vývoj GSM alarmu, který využívá mobil, byl ukončen v polovině roku 2009. Nejnovější HW pak využívá místo mobilního telefonu GSM modul, jehož cena se v roce 2009 přiblížila ceně staršího mobilu.

Návrh zapojení, návrh desky plošného spoje a odzkoušení HW nebylo časově přiliš náročné, proto jsou výsledné návrhy, včetně konstrukčních poznámek, volně k dispozici pro nekomerční využití. Návrh programu pro uvedený procesor a hlavně odzkoušení zabralo daleko více času a proto neuvádím zdrojový text programu.

Využití údajů na stránce www.alarmton.com pro komerční účely pouze se souhlasem autora!

Moje nabídka pro zájemce o Alarm GSM:
Hotový a odzkoušený alarm lze zakoupit v eshopu www.eshop.alarmgsm.cz, kde jsou uvedeny různé cenové varianty i doporučené příslušenství. Je zde možné zakoupit i naprogramovaný procesor.

V případě dotazů mě můžete kontaktovat e-mailem, případně telefonicky.© A.K. 15.6.2016